| Ονομασία του προϊόντος | ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ ΚΟΛΛΑΓΟΝΩΝ |
|---|---|
| Διαρθρώσεις υλικών | cowhide δέρμα |
| Χρώμα | Διαφανές χρώμα |
| Εσωτερική διάμετρος | 10 έως 50 mm |
| Διάρκεια | 15 μέτρα ανά τεμάχιο |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | HALAL Τροφή κολλαγόνου |
| Κλειστή λέξη | Κουκούλι κολλαγόνου για λουκάνικα |
| Πλεονέκτημα | Αντικαταστήσει το φυσικό περίβλημα και πιο βολικό |
| Εκτύπωση | Μπορείτε να βάλετε την εκτύπωση σας στην συσκευασία |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | δροσερό και στεγνό |
| Προδιαγραφές | Κατηγορία τροφίμων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 24 μήνες |
| Κατασκευαστής | Υγεία των ωκεανών |
| Υλικό | Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Τύπος | Φόρμα συρρίκνωσης |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Τύπος μεταποίησης | Σχηματισμός με ένεση |
| Υλικό | Κουκουβάγια για λουκάνικα κολλαγόνου |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 20mm/26/mm/28mm/30mm/32mm |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Ονομασία του προϊόντος | ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ ΚΟΛΛΑΓΟΝΩΝ |
| Εμφάνιση | Ελαφρύ κίτρινο |
| Τύπος | Φόρμα συρρίκνωσης |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Τόπος καταγωγής | Χενάν |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Υλικό | Πολυμίδιο |
|---|---|
| Τύπος | Φίλμ Μπάρι |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Τύπος μεταποίησης | Πολλαπλή εξωρύθμιση |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 30250mm |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Ονομασία του προϊόντος | πλαστικό περίβλημα για λουκάνικα |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
|---|---|
| Χρήση | Συσκευασία τροφίμων |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| Εφαρμογή | Λουκάνικο κρέατος |
| Υλικό | Μπαμπά. |
|---|---|
| Τύπος | Μονοστρωτή ταινία |
| Βιομηχανική χρήση | Βιομηχανία κρέατος |
| Τόπος καταγωγής | Χενάν, Κίνα |
| Ειδικότητα | Οξυγόνο εμπόδιο, υγρασία, διατηρεί το άρωμα |