| Ονομασία προϊόντος | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
|---|---|
| Λειτουργία | Διατήρηση των τροφίμων φρέσκων |
| Χρήση | περικάλυμμα τροφίμων |
| Τύπος επεξεργασίας | Διοργάνωση |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Τύπος | Φόρμα συρρίκνωσης |
| Χρήση | Ταινία Food & Medicine |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | τρόφιμα |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Στάση | Κατηγορία τροφίμων |
| Ιδιότητα τρύπησης | Εξαιρετική αντοχή σε τρύπες |
| Σφιχτότητα | Υψηλό ιξώδες |
| Δυνατότητα τράβηξης | Υψηλή τεντωτική διάταξη |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
| Περιοχή πλάτους | 20cm-180cm |
| Περιοχή μήκους | 200m3000m |
| Περιοχή πάχους | 8-50μμ |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
|---|---|
| Διαφάνεια | ΤΡΑΝΣΛΟΥΣΕΙΣ |
| Δάχος | 11 (μικρόνια) |
| Εσωτερική θερμοκρασία | 140 oC |
| Διαβίβαση οξυγόνου | 80 ((Cm3/M2.24h.23oC.ATM.50%Rh) |
| Σχήμα αριθ. | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Διαλυτή στο νερό, ανθεκτική στην υγρασία |
| Άλλες συσκευές | Υψηλή |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Σχήμα αριθ. | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Διαλυτή στο νερό, ανθεκτική στην υγρασία |
| Άλλες συσκευές | Υψηλή |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
| Προδιαγραφές | ΠΕΔΚ |
| Δάχος | 10mic - 80mic |
|---|---|
| Διάμετρο | 100 mm - 3000 mm |
| Χρήση | Συσκευή |
| Συσκευή | Ελεύθερη συσκευασία / συσκευασία σε παλέτες / συσκευασία σε χαρτόνια |
| Χρώμα | Διαφανές / Αδιαφανές / Χρωματιστό |
| Τύπος συσκευασίας | εγκιβωτισμένος |
|---|---|
| Υλικό | Πολυβινυλιδένιο χλωριούχο (σχέση με τρόφιμα) |
| Θερμοανθεκτική θερμοκρασία | -60°C-140°C |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 5 έτη (μηνά) |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ΠΕΔΚ |
| Χρώμα | Διαφάνεια |
| Δάχος | 8mic-13mic |
| Διάρκεια | 200m3000m |