| Σχήμα αριθ. | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Διαλυτή στο νερό, ανθεκτική στην υγρασία |
| Άλλες συσκευές | Υψηλή |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
| Διαφάνεια | ΤΡΑΝΣΛΟΥΣΕΙΣ |
| Τύπος | Ταινία τέντωσης |
|---|---|
| Χρήση | Φόρμα συσκευασίας |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Συσκευή |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
| Μονάδα βάρους | 0,35 κλ |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
| Τύπος συσκευασίας | εγκιβωτισμένος |
| Κατηγορία ταινίας προσκόλλησης | ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
| Κατηγορία προϊόντων | πλαστική συσκευασία |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | 10 kg/βρόχο 10 ρόλους/κουτί |
| Προδιαγραφές | περιέκτη μπορεί να φιλοξενήσει 15 ~ 20 τόνους |
| Εμπορικό σήμα | Ruixiang |
| Κατηγορία προϊόντων | πλαστική συσκευασία |
| Υλικό | PDVC |
|---|---|
| Τύπος | Ταινία τέντωσης |
| Χρήση | Προσαρμόστε |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | τρόφιμα |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ΠΕΔΚ |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα συσκευασίας |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος επεξεργασίας | Διοργάνωση |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα συσκευασίας |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Τύπος | Ταινία τέντωσης |
| Χρήση | Ταινία Food & Medicine |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | τρόφιμα |
| Κατηγορία προϊόντων | Ταινία περιτυλίγματος |
|---|---|
| Ποσότητα κιβωτίων | 50 |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λειτουργία | οικιακή χρήση |
| Κατηγορία ταινίας περιτύλιξης | Τακτική διατήρηση του ψυγείου |
| Κατηγορία προϊόντων | πλαστική συσκευασία |
|---|---|
| Κατηγορία ταινίας προσκόλλησης | ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
| Θερμοανθεκτική θερμοκρασία | -60°C-140°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος | 100mX30cm |