| Επίπεδο πλάτος | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Διορθωμένο μέγεθος |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Συστήματα συσκευασίας | Τραπεζογραμμάτιο για πληγές |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Υλικό | Πολυαμίδιο |
|---|---|
| Τύπος | Φόρμα συρρίκνωσης |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Τύπος μεταποίησης | Πολλαπλή εξωρύθμιση |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
|---|---|
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Τύπος μεταποίησης | Πολλαπλή εξωρύθμιση |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Πάχος | 30~75um |
| Εκτύπωση λογότυπου | Προσαρμογή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη εκτύπωση λογότυπου υψηλού φραγμού PVDC πλαστική ταινία κάλυψης λουκάνικα |
| Χρήση | Κολοκύθια, ζαμπόν, τυρί, κρέας για μεσημεριανό. |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
| Υλικό | ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΙΝΗΣ |
|---|---|
| Τύπος | Φόρμα συρρίκνωσης |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Τύπος μεταποίησης | Σχηματισμός με ένεση |
| Βιομηχανική χρήση | Συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Συρρικνωθείτε την τσάντα |
| Ειδικότητα | Εμπορικό σύστημα |
| Τύπος πλαστικού | ΠΑ, PE, EVOH ή PVDC/PE ή PA/PE ή EVA/PE |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Τύπος αποθήκευσης | Αερισμός και ξήρανση |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 30 έως 200 mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 3 χρόνια |
| Περιεχόμενο | Πλαστικό περίβλημα |
| Οδηγίες χρήσης | Μηχανικά γεμιστικά και σπιτικά |
| Βιομηχανική χρήση | Συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Συρρικνωθείτε την τσάντα |
| Ειδικότητα | Εμπορικό σύστημα |
| Τύπος πλαστικού | ΠΑ, PE, EVOH ή PVDC/PE ή PA/PE ή EVA/PE |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Τύπος | Ταινία τέντωσης |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| σκληρότητα | Ελαφριά |
| Βιομηχανική χρήση | λουκάνικα, ζαμπόν |
|---|---|
| Λαβή σφράγισης | Θερμική σφραγίδα |
| Χρήση | λουκάνικα, ζαμπόν, τυρί |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικότητα στο νερό |
| Κλιβάνιο | 30-200mm |