| Σκληρότητα | Ελαφριά |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Σχηματισμός με ένεση |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ιδιότητα φραγμού οξυγόνου και αντοχή στο νερό |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 90 °C |
| χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Διαπερατότητα οξυγόνου | Λιγότερο από 1 cc/m2/24h |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Διαπερατότητα οξυγόνου | Λιγότερο από 1 cc/m2/24h |
| Συστήματα συσκευασίας | Τραπεζογραμμάτιο για πληγές |
| Κλειστή λέξη | Κουκούλι κολλαγόνου για λουκάνικα |
| Χρήση | λουκάνικο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
| μέγεθος | Διορθωμένο μέγεθος |
| Διαπερατότητα οξυγόνου | Λιγότερο από 1 cc/m2/24h |
| Εσωτερική διάμετρος | 10 έως 50 mm |
|---|---|
| Λογότυπο | Δέχεστε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τύπος | πλαστική ταινία |
| μέγεθος | Διορθωμένο μέγεθος |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Βιομηχανική χρήση | Τρόφιμα |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος | 10 έως 50 mm |
| Επίπεδο πλάτος | 30 - 350 mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Κλειστή λέξη | Κουκούλι κολλαγόνου για λουκάνικα |
| Εσωτερική διάμετρος | 10 έως 50 mm |
|---|---|
| Λογότυπο | Δέχεστε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κλειστή λέξη | Κουκούλι κολλαγόνου για λουκάνικα |
| Χρήση | λουκάνικο |
| χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Διαπερατότητα οξυγόνου | Λιγότερο από 1 cc/m2/24h |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Επίπεδο πλάτος | 30 - 350 mm |
| Κλειστή λέξη | Κουκούλι κολλαγόνου για λουκάνικα |
| Τύπος | πλαστική ταινία |
| Συστήματα συσκευασίας | Τραπεζογραμμάτιο για πληγές |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος | 10 έως 50 mm |
| Τύπος | πλαστική ταινία |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Χρήση | λουκάνικο |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 90 °C |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Διαπερατότητα οξυγόνου | Λιγότερο από 1 cc/m2/24h |
| Λογότυπο | Δέχεστε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |