| Εκτύπωση | Εφαρμόσιμη μέθοδος εκτύπωσης |
|---|---|
| Συσκευή | Τραπεζογραμμάτιο για πληγές |
| Κλειστές λέξεις | Σφραγιστές κενού |
| Κλειστή λέξη | πλαστική συσκευασία |
| Πλεονέκτημα | Αντι ομίχλη |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Πολλαπλή εξωρύθμιση |
| Χρήση | Ταινία Food & Medicine |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Εφαρμογή | συσκευασία ιατρικής |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |
|---|---|
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα | Βιοαποικοδομητικό |
| Πιστοποιητικό | Έκθεση ποιότητας τροφίμων |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος πλαστικού μοντέλου | Σχηματισμός με ένεση |
| Ονομασία προϊόντος | Φύλλα PVDC |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Ρολ |
| Βιομηχανική χρήση | Συσκευή |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Βόρεια τσάντα φώκιας |
| Ειδικότητα | Εμπορικό σύστημα |
| Τύπος πλαστικού | Μπαμπά. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γλυκό |
| Υλικό | PA/PE |
|---|---|
| Τύπος | Φύλλα για σωλήνες |
| Χρήση | Ταινία Food & Medicine |
| Ειδικότητα | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | τρόφιμα |
| Σχήμα αριθ. | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
|---|---|
| Ειδικότητα | Διαλυτή στο νερό, ανθεκτική στην υγρασία |
| Άλλες συσκευές | Υψηλή |
| Σκληρότητα | Ελαφριά |
| Προδιαγραφές | ΠΕΔΚ |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Φύλλα πρόσδεσης PVDC |
| Περιοχή πλάτους | 20cm-180cm |
| Περιοχή μήκους | 200m3000m |
| Περιοχή πάχους | 8-50μμ |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Στάση | Κατηγορία τροφίμων |
| Ιδιότητα τρύπησης | Εξαιρετική αντοχή σε τρύπες |
| Σφιχτότητα | Υψηλό ιξώδες |
| Δυνατότητα τράβηξης | Υψηλή τεντωτική διάταξη |
| Επίπεδο πλάτος | 30 - 350 mm |
|---|---|
| Συστήματα συσκευασίας | Τραπεζογραμμάτιο για πληγές |
| Χαρακτηριστικό | Απαλλαγμένη από BPA, καθαρή υγρασία |
| Λογότυπο | Δέχεστε το προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Υλικό | ΠΕΔΚ |